*FIZJOTERAPIA *DIETETYKA
facebookinstagram

Masaż z dojazdem do Klienta lub w naszym gabinecie!

Masaż ciała jest doskonałą formą zarówno terapii jak i relaksu oraz odpoczynku. Wskazaniem do wykonywania masażu są schorzenia takie jak bóle pleców, przeciążenia, urazy mechaniczne, stany zwyrodnieniowe układu ruchu oraz dyskopatie. Przy wykonywaniu masażu ciała podobnie jak w przypadku wszystkich innych zabiegów rehabilitacyjnych obowiązuje jedna zasada: musi być każdorazowo wykonywany przez wykształconego i doświadczonego fizjoterapeutę, gdyż nieumiejętne wykonanie zabiegu może przyczynić się do pogłębiania dolegliwości.

Terapia, której elementem jest masaż każdorazowo rozpoczyna się od przeprowadzenia dokładnego wywiadu i badania pacjenta. Za pomocą specjalistycznych testów fizjoterapeuta szuka przyczyny bólu lub dysfunkcji aby w maksymalnie najkrótszym czasie przywrócić pełną sprawność pacjentowi oraz całkowicie wyeliminować dolegliwości bólowe.

Prowadzimy kompleksowa rehabilitację po wypadkach, urazach sportowych, zabiegach chirurgicznych oraz udarach. Nasz wykwalifikowany personel fizjoterapeutyczny dopasuje terapie do Państwa potrzeb w taki sposób by wrócili Państwo do zdrowia w możliwie najkrótszym czasie.