*FIZJOTERAPIA *DIETETYKA
facebookinstagram

Fizjoterapia z dojazdem do Klienta lub w naszym gabinecie!

Fizjoterapia jest dziedziną medycyny mającą na celu likwidowanie i łagodzenie skutków procesów chorobowych oraz leczenie występujących dolegliwości bólowych niefarmakologicznymi metodami opartymi na leczeniu ruchem oraz bodźcami mechanicznymi.

Wszystkie rodzaje terapii prowadzonych przez rehabilitanta w domu Pacjenta mają na celu przywracanie, utrzymanie oraz rozwijanie i maksymalizację możliwości ruchowych. Wychodząc na przeciw problemom dzisiejszych czasów w swojej praktyce całkowicie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i problemów zdrowotnych naszych Pacjentów. Zapewniając fizjoterapię w domu wiążemy nowoczesne i skuteczne metody terapeutyczne takie jak: masaż tkanek głębokich, terapia manualna, terapia wg McKenziego, Cyriaxa, Mulligana oraz aplikacje plastrami Kinesiology Taping z tradycyjnym masażem leczniczym oraz ćwiczeniami rozciągającymi, wzmacniającymi i treningiem stabilizacyjnym kręgosłup. Całość tych działań składa się na skuteczną fizjoterapię w domu.

Fizjoterapia w domu w realiach, w których wszyscy jesteśmy zabiegani i zapracowani, cierpiąc na ciągły brak czasu jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym oszczędzić czas i pieniądze. Zapewniamy komfortową rehabilitacje domową z dojazdem do Pacjenta – bez pośpiechu, kolejek, w domowym zaciszu, we własnym tempie wrócą Państwo do zdrowia.

Prowadzimy kompleksowa fizjoterapie domową po wypadkach, urazach sportowych, zabiegach chirurgicznych oraz udarach. Nasz wykwalifikowany personel fizjoterapeutyczny dopasuje terapie do Państwa potrzeb w taki sposób by wrócili Państwo do zdrowia w możliwie najkrótszym czasie.

Rehabilitacja / masaż / fizjoterapia

Zrób prezent bliskiej osobie!