*FIZJOTERAPIA *DIETETYKA
facebookinstagram

Masaż z dojazdem do Klienta lub w naszym gabinecie!

Zapewniając fizjoterapię i masaż w domu wiążemy nowoczesne i skuteczne metody terapeutyczne takie jak: masaż tkanek głębokich, terapia manualna, terapia wg McKenziego, Cyriaxa, Mulligana oraz aplikacje plastrami Kinesiology Taping z tradycyjnym masażem leczniczym oraz ćwiczeniami rozciągającymi, wzmacniającymi i treningiem stabilizacyjnym kręgosłup. Całość tych działań składa sie na skuteczną fizjoterapię w domu.

Masaż to jedna z najpopularniejszych metod łagodzenia i eliminowania bóli napięciowych pleców, jest doskonałą formą leczenia a także zapewnia pacjentowi z dolegliwościami bólowymi odrobinę relaksu. Profesjonalnie wykonywana rehabilitacja i masaż kręgosłupa potrafi zapewnić natychmiastowe skutki w postaci rozluźnienia napięć, wyeliminowanie bólu w poszczególnych odcinkach kręgosłupa oraz wzmocnienie osłabionych struktur tkanki mięśniowej.

Masaż w domu w realiach, w których wszyscy jesteśmy zabiegani i zapracowani, cierpiąc na ciągły brak czasu jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym oszczędzić czas i pieniądze. Zapewniamy komfortową rehabilitacje domową z dojazdem do Pacjenta – bez pośpiechu, kolejek, w domowym zaciszu, we własnym tempie wrócą Państwo do zdrowia.

Prowadzimy kompleksowa fizjoterapie domową po wypadkach, urazach sportowych, zabiegach chirurgicznych oraz udarach. Nasz wykwalifikowany personel fizjoterapeutyczny dopasuje terapie do Państwa potrzeb w taki sposób by wrócili Państwo do zdrowia w możliwie najkrótszym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *