Nowy specjalista rehabilitacji dziecięcej już na pokładzie RehaDOM

facebookgoogle_plus

Witamy w gronie naszych specjalistów Dominikę Ptasińską, specjalizującą się w rehabilitacji dzieci i niemowląt.

„Szanowni Państwo,

Jest mi bardzo miło dołączyć do zespołu Rehadom. Cieszę się, że moje umiejętności zostały docenione i będę mogła pracować z profesjonalistami. Rozwój w mojej karierze zawodowej jest niezwykle ważny dlatego Rehadom to miejsce dla mnie.

Skutecznie pomagam pacjentom od 2007 roku kiedy ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe nr4 w Warszawie. Następny etap edukacji to studia licencjackie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie przygotowuję się do obrony pracy magisterskiej w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Ponieważ nie samymi studiami fizjoterapeuta żyje miałam przyjemność uczestniczyć w wielu warsztatach i szkoleniach doskonalących. W swoim dorobku posiadam certyfikaty metody NDT Bobath Basic, NDT Bobath Baby, Kinetik Control Movement Solution, plastrowania dynamicznego Kinesiology Taping a w styczniu 2016 będę brała udział w ostatniej części szkolenia FITS.

Moją fizjopasją jest rehabilitacja najmłodszych pacjentów. Na usprawnianie nigdy nie jest za późno ale też nigdy nie jest też za wcześnie. Często rehabilitację dziecka należy rozpocząć już w pierwszych dobach życia. Oferta Rehadom zapewniająca dojazd do pacjenta gwarantuje komfort zarówno dziecku jak i opiekunom. Niwelowany jest tu czynnik stresu związany ze zmianą otoczenia oraz zmniejsza się ryzyko kontaktu z czynnikami chorobotwórczymi.”

Dominika Ptasińska