Fizjoterapia po Udarze

facebook

Fizjoterapia z dojazdem do Klienta lub w naszym gabinecie!

Stres, coraz szybsze tempo życia a także zła dieta, nadwaga, wysokie ciśnienie krwi, cukrzyca, brak ruchu i aktywności fizycznej oraz szereg innych czynników i dolegliwości może doprowadzić do udaru. Konsekwencją może być częściowa lub całkowita utrata sprawności spowodowana połowicznym paraliżem, konieczność ponownego nauczenia się funkcjonowania z takim ograniczeniem oraz maksymalne do wypracowania zniesienie efektów udaru. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi rehabilitacja i fizjoterapia poudarowa. Długotrwałą i systematyczna współpraca z fizjoterapeutą pomaga przywrócić utracone funkcje ruchowe.

Fizjoterapia jest dziedziną medycyny mającą na celu likwidowanie i łagodzenie skutków procesów chorobowych oraz leczenie występujących dolegliwości bólowych niefarmakologicznymi metodami opartymi na leczeniu ruchem oraz bodźcami mechanicznymi.

Wszystkie rodzaje terapii prowadzonych przez rehabilitanta zarówno w domu Pacjenta jak i w gabinecie mają na celu przywracanie, utrzymanie oraz rozwijanie i maksymalizację możliwości ruchowych. Wychodząc na przeciw problemom dzisiejszych czasów w swojej praktyce całkowicie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i problemów zdrowotnych naszych Pacjentów.

Gwarantując profesjonalną rehabilitację po udarze stosujemy nowoczesne i skuteczne metody. Całość tych działań składa sie na skuteczną rehabilitację poudarową w domu oraz w gabinecie.

Rehabilitacja / masaż / fizjoterapia

Zrób prezent bliskiej osobie!

Gdynia, ul. Falista 16/11, tel. 790 385 759