*FIZJOTERAPIA *DIETETYKA
facebookinstagram

Fizjoterapia jest dziedziną medycyny mającą na celu likwidowanie i łagodzenie skutków procesów chorobowych oraz leczenie występujących dolegliwości bólowych niefarmakologicznymi metodami opartymi na leczeniu ruchem oraz bodźcami mechanicznymi oraz masażem. Wszystkie rodzaje terapii prowadzonych przez rehabilitanta w domu Pacjenta mają na celu przywracanie, utrzymanie oraz rozwijanie i maksymalizację możliwości ruchowych. Wychodząc na przeciw problemom dzisiejszych czasów w swojej praktyce całkowicie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i problemów zdrowotnych naszych Pacjentów.

Masaż w domu w realiach, w których wszyscy jesteśmy zabiegani i zapracowani, cierpiąc na ciągły brak czasu jest doskonałym rozwiązaniem pozwalającym oszczędzić czas i pieniądze. Zapewniamy komfortową rehabilitacje domową z dojazdem do Pacjenta – bez pośpiechu, kolejek, w domowym zaciszu, we własnym tempie wrócą Państwo do zdrowia.

Prowadzimy kompleksowa fizjoterapie domową po wypadkach, urazach sportowych, zabiegach chirurgicznych oraz udarach. Nasz wykwalifikowany personel fizjoterapeutyczny dopasuje terapie do Państwa potrzeb w taki sposób by wrócili Państwo do zdrowia w możliwie najkrótszym czasie.

Rehabilitacja / masaż / fizjoterapia

Stacjonarny Gabinet Fizjoterapii i Dietetyki

Gdynia, ul. Falista 16/11.

Rejestracja telefoniczna: 790 385 759