*FIZJOTERAPIA *DIETETYKA
facebookinstagram

Fizjoterapia z dojazdem do Klienta lub w naszym gabinecie!

Fizjoterapia jest dziedziną medycyny mającą na celu likwidowanie i łagodzenie skutków procesów chorobowych oraz leczenie występujących dolegliwości bólowych niefarmakologicznymi metodami opartymi na leczeniu ruchem oraz bodźcami mechanicznymi. Wszystkie rodzaje terapii prowadzonych przez rehabilitanta w domu Pacjenta mają na celu przywracanie, utrzymanie oraz rozwijanie i maksymalizację możliwości ruchowych.

Wychodząc na przeciw problemom dzisiejszych czasów w swojej praktyce całkowicie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i problemów zdrowotnych naszych Pacjentów. Zapewniając fizjoterapię w domu wiążemy nowoczesne i skuteczne metody terapeutyczne takie jak: masaż tkanek głębokich, terapia manualna, terapia wg McKenziego, Cyriaxa, Mulligana oraz aplikacje plastrami Kinesiology Taping z tradycyjnym masażem leczniczym oraz ćwiczeniami rozciągającymi, wzmacniającymi i treningiem stabilizacyjnym kręgosłup. Całość tych działań składa się na skuteczną fizjoterapię w domu.

Prowadzimy kompleksowa fizjoterapie domową po wypadkach, urazach sportowych, zabiegach chirurgicznych oraz udarach. Nasz wykwalifikowany personel fizjoterapeutyczny dopasuje terapie do Państwa potrzeb w taki sposób by wrócili Państwo do zdrowia w możliwie najkrótszym czasie.

Rehabilitacja / masaż / fizjoterapia

Zrób prezent bliskiej osobie!

Vouchery upominkowe już w sprzedaży

Zapraszamy